Članci

Štampa

e-learning

Ukoliko niste u mogućnosti da dolazite na predavanja možete se prijaviti za e-learning sistem.

ŠTA JE TO E-LEARNING SISTEM?

E-learning sistem, odnosno drugačije nazvano - učenje na daljinu, Vam omogućuje da predavanja pratite od kuće putem video linka i da budete u direktnoj komunikaciji sa predavačem. Sve što predavač radi Vi vidite na Vašem ekranu, i obrnuto, sve što Vi radite predavač će videti na svom ekranu.

Potrebno je da na Vašem kompjuteru imate stabilnu internet konekciju od minimum 1mb/s; video kameru, mikrofon i slušalice (ili zvučnike). Komunikacija se ostvaruje putem besplatnog programa TeamViewer koji se instalira na kompjutere i polaznika i predavača.

Bilo da ste kod kuće ili na poslu možete pratiti nastavu uz garantovano održavanje visokog nivoa kvaliteta obuke.

IT Škola kompjutera nije odgovorna ukoliko polazniku ne radi ili slabo radi internet. Za sve potencijalne probleme oko Internet konekcije kontaktirajte Vašeg Internet provajdera. Takođe, za vreme praćenja predavanja molimo Vas da isključite sve ostale programe, pauzirajte ako bilo šta skidate sa Interneta, isključite torrent i slično jer time ćete doprineti da Internet konekcija bude stabilna i da ima dobar protok.

IT Škola računara

Kralja Aleksandra 2/9