Štampa

PHP

obuka php za dinamicke web sajtove zrenjaninŠkolovanjem na odseku PHP naučićete da pravite dinamičke web stranice, pravite online forme ili poboljšate vaše stranice kroz interaktivnost. Kroz predavanja naučićete osnove PHP-a i uvežbaćete Vaše sposobnosti kroz mnoštvo primera, od online formi za slanje pošte i drugih. PHP je izuzetno jednostavan programski jezik koji se brzo savladava, a sa naučenim se postiže puno.

Osnovna obuka obuhavata 30 časova dok napredna obuhvata 60 časova. (1čas = 45min). Napredna obuka u sebi sadrži i kompletnu osnovnu obuku. Predavanja se vrše po sistemu 2 puta nedeljno dvočas.
Nakon završene obuke sledi polaganje završnog ispita i izdavanje sertifikata.

Možete se prijaviti svakog radnog dana telefonom ili lično od 08h do 20h u prostorijama Poslovnog Inkubatora Zrenjanin. Takođete možete popuniti onliine prijavu na sajtu.

Za potrebe organizovanih grupa (zaposleni u kompanijama, studenti…) fond časova i plan obuke se mogu dogovorom korigovati.

Cene svih obuka u IT Školi kompjutera možete pogledati na našoj web strani cenovnik.

Potrebno predznanje: Osnove kompjutera

php obuka za izradu web sajtova zrenjanin it skola kompjutera kurs

IT Škola računara

Kralja Aleksandra 2/9